תיקון מכונות

אנו בטי.איי.אם מתמחים בהתמודדות עם כל סוגי התקלות במכונות לעיבוד שבבי קונבנציונאליות ומונחות מחשב (CNC). ברשותנו גם הידע והניסיון הדרושים כדי לאתר ולתקן תקלות במיכון תעשייתי מסוגים אחרים, מכונות לעיבוד עץ למשל. 
לקוחותינו יודעים היטב כי כאשר הם מוסרים תיקון תקלה במכונה לידינו הם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי התיקון יבוצע בתוך פרק הזמן הקצר ביותר תוך שאיכות התיקון מבטיחה השבת המכונה לפעולה סדירה לאורך זמן. 
אנו מודעים לדחיפות שבביצוע תיקון מכונה תעשייתית שהשבתתה עשויה לגרום עיכובים במועדי אספקה.
כוח האדם המיומן, המערך הלוגיסטי (המאפשר, בין היתר, איתור כל חלק חילוף נחוץ)  והאמצעים הטכניים העומדים לרשותנו (כולל מעבדת אלקטרוניקה מתקדמת) מבטיחים תיקון מהיר, יעיל ובמחיר משתלם. 
 
היכרות קרובה עם מגוון גדול של דגמים
 
במפעלים יצרניים בארצנו נעשה שימוש במיכון תעשייתי מגוון, שלל דגמי מכונות המיוצרות על ידי יצרנים שונים ומיובאות לישראל על ידי יבואנים אשר לא תמיד ערוכים לספק תמיכה ראויה לשמה במקרים של תקלות או שתעריפיהם עבור תמיכה שכזו מרקיעי שחקים. 
 
ניסיוננו העשיר פירושו היכרות עם מגוון גדול של מכונות, מבתי ייצור שונים ומשלל דגמים. קיים סיכוי סביר שגם בתיקון מן הסוג הדרוש לכם כבר נתקלנו ורכשנו מיומנות בביצועו. 
כאשר מדובר בתקלה בה אנו נתקלים לראשונה הידע הרב המצוי בידי הטכנאים שלנו, כולם בעלי מקצוע מן השורה הראשונה, מבטיח כי לנו המעוף הדרוש כדי לאתר את התקלה, להבין ולתכנן את התיקון ואז לבצעו באופן מהיר ואיכותי. 
בין היתר אנו מעניקים שירות תיקון תקלות עבור מכונות מבית MAZAK, HAAS, DAITO, PUMA, YCM, HITACHI-SEIKI, LER, YMC ועוד. לנו היכרות מעמיקה עם בקרות MITSUBISHI, FANUC, CENTROID ואנו עובדים בשיתוף עם יבואן בקרת FAGOR הספרדית. 
 
תחומי התמחות וסוגי תקלות 
 
ברשות טי.איי.אם כוח אדם מקצועי ומנוסה, לטכנאים שלנו הכישורים להתמודד היטב עם תקלות מכאניות כמו גם עם תקלות במערכות חשמל ואלקטרוניקה. 
תקלות מכאניות אופייניות עימן אנו מתמודדים דרך קבע הן החלפת מסבים, תיקון ספינדלים, כוונים ובדיקות, תיקון מנועי servo (כולל פירוק והרכבה), החלפת גומי מנגב במכסים פנימיים, תיקון מערכות שימון ואוורור ועוד.  
 
בבואנו לתקן תקלה במכונה תעשייתית אנו פועלים על פי סדר עבודה המבטיח פתרון הבעיה בתוך זמן קצר ובאופן המשיב את המכונה לתפקוד מלא ללא חשש לתקלה חוזרת.
מיומנות, ניסיון וציוד מתאים מבטיחים כי ההליך כולו יארך זמן מועט ככל האפשר. כשלוקחים בחשבון גם את כישורנו בתחום איתור והספקת חלקי חילוף מתברר מדוע אנו בעמדה להציע תיקון מכונות במחירים עימם קשה להתחרות.